Březen 2015

NADĚJNÉ VYHLÍDKY

22. března 2015 v 8:39 | Sarra
Krásné ráno! Opravdu málokdy se mi stane, že bych si stáhla nějaký film, takže jsem možná jediný člověk na světě, který si v dnešní době koupí DVD. Někomu to možná přijde jako zbytečná investice, ale pro mě to tak určitě není. Nadějné vyhlídky je film, který nedávno obohatil mou sbírku s Helenou Bonham Carter, kterou naprosto zbožňuji. Film mě oslovil, proto přináším menší recenzi :)


KRÁTKÝ JARNÍ TAG

20. března 2015 v 13:30 | Sarra
Krásné poledne! Dneska je venku táák teplo, konečně jarní počasí. Nemůžu se dočkat až to všechno pokvete a.. uuah! díky bohu, že nejsem alergik. Mimochodem těm tohle roční období vůbec nezávidím. Jarní počasí si žádá jarní téma, proto jsem si na dnešek připravila "jarní tag". Otázky jsem si seskládala jak se mi to hodilo, takže to dnes bude takové random.


1. OBLÍBENÝ JARNÍ LAK NA NEHTY?
Já si nehty moc nelakuji, když nejsou výrazné tak na ně stejně nikdo nekouká. Nemám je zrovna výstavní a taky se mi lak hned oloupe (domácí práce apod.), takže to celkem nemá smysl. Když jdu na nějakou společenskou událost, po laku samozřejmě sáhnu. V tom případě mi jako vhodný lak na jaro připadá e.l.f odstín 35 lilac, essence nail art special effect! odstín 20 the bees and the birds, nebo essence color&go odstín 111 english rose. Podle mého naprosto nádherné jarní laky!